Freeformove namjenske ponude za Noć vještica radile su samo dva tjedna, ali streamer je od tada narastao velikom brzinom. Sada nudi cijeli mjesec zastrašujućih – i ne tako zastrašujućih – priča za Millennial set i vjerojatno njihovog omiljenog mentijata ili klinca.
Klasici za Noć vještica poput Hocus Pocus, Tima Burtona Predbožićna noćna mora i Beetlejuice pridružite se novijim, omiljenijim hororima za odrasle poput Mirno mjesto i Izađi na streameru u nizu vremenskih blokova koji pokrivaju cijeli mjesec. Mnogi će se filmovi ponavljati, tako da fanatici imaju priliku gledati pojedine filmove više puta. A novopridošlice u žanru imaju odabranu priliku uhvatiti se svega.
Osobno cijenim dodavanje jela za djecu u mješavinu, od Dekoracija Disney: Halloween Magic raznim Shrek filmovi za Noć u muzeju: Tajna
Ova vrsta pažnje prema raznolikosti i detaljima ono je što je dovelo Freeformov mjesec 2021. s filmovima o Noći vještica na prvo mjesto u to vrijeme među kabelskim mrežama u udarnom terminu u zabavi za odrasle 1-18, žene 34-18 i muškarce 34-18, isključujući sport .
Pripremite se za listanje, jer ovdje je cijeli popis, po danu.
Subota, 1. listopada
7:00 ujutro EDT/PDT – “Edward Scissorhands”
9:10 EDT/PDT – “Vještice” (1990.)
11:20 EDT/PDT – “The Haunted Mansion” (2003.)
1:25 EDT/PDT – “Noćna mora prije Božića Tima Burtona”
3:05 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
5:10 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
7:15 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
9:25 EDT/PDT – “Beetlejuice”
11:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
Nedjelja, 2. listopada
7:00 EDT/PDT – “Vještice” (1990.)
9:10 ujutro EDT/PDT – “Ukrašavanje Disneya: Magija za Noć vještica”
10:10 EDT/PDT – “Halloweentown”
12:15 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
2:20 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
4:25 EDT/PDT – “Maleficent”
6:30 EDT/PDT – “Beetlejuice”
8:35 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
10:45 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (2016.)
Ponedjeljak, listopad 3
1:00 EDT/PDT – “Buffy, ubojica vampira” (1992.) – Premijera slobodnog oblika
3:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
5:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova II”
8:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova (2016.)”
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Utorak, listopad 4
11:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
2:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova II”
4:30 EDT/PDT – “Edward Scissorhands”
7:00 EDT/PDT – “Maleficent”
9:00 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
12:00 EDT/PDT – “Noć u muzeju: Tajna grobnice”
Srijeda, listopad, 5
12:00 EDT/PDT – “Noć u muzeju: Tajna grobnice”
2:00 EDT/PDT – “Madagaskar”
4:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
6:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
8:00-11:00 EDT/PDT – “Simpsonovi: Kuća strave na drvetu” epizode
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Četvrtak, listopad 6
11:00 EDT/PDT – “Madagaskar”
1:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
3:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
5:00 EDT/PDT – “Shrek zauvijek poslije”
7:00 EDT/PDT – “Halloweentown”
9:00 EDT/PDT – “Halloweentown II: Kalabarova osveta”
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Petak, listopad 7
10:30 EDT/PDT – “Scared Shrekless”
11:00 EDT/PDT – “Shrek Forever After”
1:00-11:00 EDT/PDT – “Family Guy”
12:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
Subota, 8. listopada
7:00 ujutro EDT/PDT – “Ukrašavanje Disneya: Magija za Noć vještica”
8:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
10:00 EDT/PDT – “Goosebumps 2: Haunted Halloween”
12:05 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
2:35 EDT/PDT – “Istjerivači duhova II”
5:05 EDT/PDT – “Beetlejuice”
7:10 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
9:20 EDT/PDT – “Maleficent”
11:25 EDT/PDT – “Maleficent: Gospodarica zla”
Nedjelja, 9. listopada
7:00 ujutro EDT/PDT – “Čudovišta protiv vanzemaljaca: Mutantske bundeve”
7:30 EDT/PDT – “Goosebumps 2: Haunted Halloween”
9:35 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
12:05 EDT/PDT – “Istjerivači duhova II”
2:40 EDT/PDT – “Beetlejuice”
4:45 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
6:55 EDT/PDT – “Get Out” – Premijera slobodnog oblika
9:25 EDT/PDT – “Noć vještica” (2018.) – Premijera slobodnog oblika
11:55 EDT/PDT – “Tiho mjesto” – Premijera slobodnog oblika
Ponedjeljak, listopad 10
11:30 EDT/PDT – “Tiho mjesto”
1:40 EDT/PDT – “Get Out”
4:15 EDT/PDT – “Noć vještica” (2018.)
6:50 EDT/PDT – “Sretan dan smrti” – Premijera slobodnog oblika
8:55 EDT/PDT – “Sretan dan smrti 2U” – Premijera slobodnog oblika
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Utorak, listopad 11
12:30 EDT/PDT – “Maleficent”
2:30 EDT/PDT – “Kuća sa satom u zidovima”
5:00 EDT/PDT – “The Haunted Mansion” (2003.)
7:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
9:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Srijeda, listopad, 12
10:30 EDT/PDT – “Kuća sa satom u zidovima”
1:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
3:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
5:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (2016.)
8:00-11:00 EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Četvrtak, 13. listopada (DAN TIMA BURTONA)
10:30 EDT/PDT – “Frankenweenie” (2012.)
12:30 EDT/PDT – “Edward Scissorhands”
3:00 EDT/PDT – “Dom gospođice Peregrine za neobičnu djecu”
6:00 EDT/PDT – “Mrtva nevjesta Tima Burtona”
7:30 EDT/PDT – “Noćna mora prije Božića Tima Burtona”
9:00 EDT/PDT – “Beetlejuice”
12:00 EDT/PDT – “Mrtva nevjesta Tima Burtona”
Petak, listopad 14
10:30 EDT/PDT – “Dom gospođice Peregrine za neobičnu djecu”
1:30 – 5:00 EDT/PDT – epizode “Family Guy”
5:00 EDT/PDT – “Beetlejuice”
7:00 – 11:00 EDT/PDT – epizode “Family Guy”
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – epizode “Family Guy”
Subota, 15. listopada
7:00 ujutro EDT/PDT – “Hook”
10:15 EDT/PDT – “Kako izdresirati zmaja 2”
12:25 EDT/PDT – “Mrtva nevjesta Tima Burtona”
2:25 EDT/PDT – “Toy Story of TERROR!” (Disney-Pixar)
2:55 EDT/PDT – “Scared Shrekless”
3:25 EDT/PDT – “Shrek zauvijek poslije”
5:30 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
7:40 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
9:45 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
11:50 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 3: Ljetni odmor”
Nedjelja, 16. listopada
7:00 EDT/PDT – “Kako izdresirati zmaja 2”
9:10 EDT/PDT – “Mrtva nevjesta Tima Burtona”
10:45 EDT/PDT – “Scared Shrekless”
11:15 EDT/PDT – “Shrek Forever After”
1:20 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
3:25 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
5:30 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 3: Ljetni odmor”
7:40 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
9:50 EDT/PDT – “Maleficent”
11:55 EDT/PDT – “Vještice” (1990.)
Ponedjeljak, listopad 17
12:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
2:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova II”
5:05 EDT/PDT – “The Haunted Mansion” (2003.)
POP'N KNOWLEDGE DVOSTRUKA ZNAČAJKA
7:10 EDT/PDT – “Noćna mora prije Božića Tima Burtona”
8:50 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Utorak, listopad 18
10:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
1:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova II”
3:30 EDT/PDT – “Fright Night” (2011.)
6:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (2016.)
9:00 EDT/PDT – “Beetlejuice” POP'N ZNANJE
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Srijeda, listopad, 19
10:30 EDT/PDT – “Noć straha” (2011.)
1:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (2016.)
4:00 EDT/PDT – “Maleficent”
6:00 EDT/PDT – “Beetlejuice”
8:00-11:00 EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Četvrtak, listopad 20
11:00 EDT/PDT – “Vještice” (1990.)
1:00 EDT/PDT – “Noć u muzeju: Tajna grobnice”
3:00 EDT/PDT – “Halloweentown”
5:00 EDT/PDT – “Halloweentown II: Kalabarova osveta”
7:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
9:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
12:00 EDT/PDT – “Vještice” (1990.)
Petak, listopad 21
10:30 – 5:00 EDT/PDT – epizode “Family Guy”
5:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
7:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
9:00 – 11:00 EDT/PDT – epizode “Family Guy”
12:00 EDT/PDT – “Buffy, ubojica vampira” (1992.)
Subota, 22. listopada
7:00 EDT/PDT – “Buffy, ubojica vampira” (1992.)
9:00 ujutro EDT/PDT – “Maleficent”
11:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
1:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova II”
4:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (2016.)
7:15 EDT/PDT – “Beetlejuice”
9:20 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
11:30 EDT/PDT – “Kuća sa satom u zidovima”
Nedjelja, 23. listopada
7:00 EDT/PDT – “Kuća sa satom u zidovima”
9:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
12:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (2016.)
3:10 EDT/PDT – “Beetlejuice”
5:15 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
7:25 EDT/PDT – “Monsters, Inc” (Disney-Pixar)
9:30 EDT/PDT – “Sveučilište čudovišta” (Disney-Pixar)
12:00 EDT/PDT – “Shrek Forever After”
Ponedjeljak, listopad 24
12:00 EDT/PDT – “Mrtva nevjesta Tima Burtona”
2:00 EDT/PDT – “Dom gospođice Peregrine za neobičnu djecu”
5:00 EDT/PDT – “Shrek zauvijek poslije”
7:00 EDT/PDT – “Ukleta vila” (2003.)
9:00 EDT/PDT – “Maleficent”
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Utorak, listopad 25
10:30 EDT/PDT – “Mrtva nevjesta Tima Burtona”
12:00 EDT/PDT – “Dom gospođice Peregrine za neobičnu djecu”
3:00 EDT/PDT – “Halloweentown”
5:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
7:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
9:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 3: Ljetni odmor”
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Srijeda, listopad, 26
12:00 EDT/PDT – “Halloweentown II: Kalabarova osveta”
2:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
4:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 2”
6:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania 3: Ljetni odmor”
8:00-11:00 EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Četvrtak, listopad 27
11:00 EDT/PDT – “Spremni ili ne”
1:00 EDT/PDT – “Maleficent”
3:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
5:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova II”
8:00 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (2016.)
12:00 EDT/PDT – “Buffy, ubojica vampira” (1992.)
Petak, listopad 28
10:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (2016.)
1:30-11:00 EDT/PDT – Epizode “Family Guy”
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Ured".
Subota, 29. listopada
7:00 EDT/PDT – “Kako izdresirati zmaja 2”
9:10 ujutro EDT/PDT – “Edward Scissorhands”
11:40 EDT/PDT – “Frankenweenie” (2012.)
1:40 EDT/PDT – “Mrtva nevjesta Tima Burtona”
3:35 EDT/PDT – “Goosebumps 2: Haunted Halloween”
5:40 EDT/PDT – “Noćna mora prije Božića Tima Burtona”
7:20 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
9:25 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
11:35 EDT/PDT – “Istjerivači duhova II”
Nedjelja, 30. listopada
7:00 EDT/PDT – “Vještice” (1990.)
9:05 EDT/PDT – “Mrtva nevjesta Tima Burtona”
10:45 EDT/PDT – “Goosebumps 2: Haunted Halloween”
12:50 EDT/PDT – “The Haunted Mansion” (2003.)
2:55 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
5:00 EDT/PDT – “Beetlejuice”
7:05 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
9:15 EDT/PDT – “Maleficent”
11:20 EDT/PDT – “Maleficent: Gospodarica zla”
Ponedjeljak, listopad 31
10:30 EDT/PDT – “Istjerivači duhova” (1984.)
1:00 EDT/PDT – “The Haunted Mansion” (2003.)
3:00 EDT/PDT – “Beetlejuice”
5:00 EDT/PDT – “Maleficent”
7:00 EDT/PDT – “Hotel Transylvania”
9:00 EDT/PDT – “Hocus Pocus”
12:00-2:00 ujutro EDT/PDT – Epizode "Simpsonovi: Kuća strave na drvetu"
Izvor: https://www.forbes.com/sites/adriennegibbs/2022/09/30/freeforms-31-nights-of-halloween-features-hocus-pocus-get-out-happy-death-day-complete- raspored/